Final Round 16 Results Final Round 16 Results
This Friday through Sunday is what will be one of the most exciting fighting game tournaments of the year: FINAL ROUND 16. The Final... Final Round 16 Results

This Friday through Sunday is what will be one of the most exciting fighting game tournaments of the year: FINAL ROUND 16. The Final Round tournament series in Atlanta, Georgia, organized by Larry “ShinBlanka” Dixon, represents the longest-running tournament in the US South and one of the largest fighting game events in the world. 2013 is looking to be as good a year as ever, so get ready for the next battle!

Hilton Atlanta Airport
1031 Virginia Avenue
Atlanta, GA 30354

Tournament Line-up
  • Dead or Alive 5 (PS3) – $5000 bonus from Team Ninja
  • The King of Fighters XIII (PS3)
  • Melty Blood Actress Again Current Code (PC)
  • Mortal Kombat (PS3)
  • Persona 4 Arena (PS3)
  • SoulCalibur V (PS3)
  • Street Fighter X Tekken Ver.2013 (360)
  • Super Street Fighter IV Arcade Edition Ver.2012 (360)
  • Tekken Tag Tournament 2 (PS3) – $5000 bonus from Namco-Bandai
  • Ultimate Marvel vs. Capcom 3 (360)


  • Curleh Mustache Battle Royal
  • Darkstalkers Invitational
  • Iron Fist League Regional Rumble

Attendees at Final Round 16 represent 36 US states, DC and Puerto Rico; 3 Canadian provinces (Ontario, British Columbia, Nova Scotia); and 15 other countries (Australia, Brazil, Chile, Dominican Republic, Haiti, Israel, Japan, Korea, Mexico, Poland, Singapore, Spain, Saudi Arabia, United Arab Emirates, United Kingdom). With so many of the best players attending FR16, expect to see great action across all games.

Attendees looking for schedule information can use the player schedule search on the FR site.

EG|Justin Wong, EG|Ricky Ortiz, EG|PR Balrog, EG|fLoE, AGE|NYChrisG, AGE|Knives, AGE|SnakeEyez, AGE|Fanatiq, AGE|FlashMetroid, AGE|Fab, VxG.EMP|IFC Yipes, VxG.EMP|Dieminion, Kayyal, FR|ATL R3dd, Rip, Blood Hawk, Clint the Best, JustFrame James, FR|ATL Hoa, KOR, Fighting GM, eDDIEBOYMANG, Pokchop, FR|ShinkuuR, Wolfkrone, iPeru, LPN, RZR|Latif, CJ Truth, XsK_Samurai, 801 Strider, Kineda, BT|MarlinPie, BT|Viscant, BT|Clockw0rk, MH|Alukard, MH|Flux, MH|RayRay, GU|Flocker, JRosa, KBeast, MC|X-Ray, AS|Reynald, Lord Knight, ZomB and Kurumster.


Kane Blueriver

Cafeid|Poongko, Cafeid|Kensouzzang, Knee, JDCR, INFILTRATION, LAUGH


TA|Frutsy, EM|Wolf, EM|Yahiko, EM|Taekua


WW.MCZ|Ryan Hart

Friday Exhibitions

FINAL ROUND 16 will be starting things off big on the first day with a series of exhibitions. Details below!

Curleh Mustache Battle Royal

Kicking off the Friday exhibitions is Curleh Mustache Battle Royal at 1PM, brought to you by VxG.EMP|IFC YipeS, Team Spooky and Final Round. This Ultimate Marvel vs. Capcom 3 regional 5v5 tournament will see players from across the country and around the globe clashing to prove which region is the best. The tournament uses standard winner-stays-on format along with a double-elimination bracket.

Below is list of the current teams, provided by IFC YipeS. Note that some team members may not be certain.

Team Latin America
Neo Karsh, EM|Taekua, TA|Frutsy (or EM|Wolf, if unable to attend), Yahiko, KaneBlueriver

Team Midwest
OmG iTz Andre, CORN|Footwurk, JDM, Kinderparty, FrankieG

Team Asia

Team Florida
GU|Flocker, AGE|FlashMetroid, GU|Marvelo, GreenAce, Pain or Asian Demon?

Team Georgia
FR|TooMuchDamage, FR|Roach King, Some Brown Kid, DapVip, Sami

Team Mid-Atlantic
DJ Huoshen, IGT|Unkn0wn, Meep, PZPoy, RyRy

Team Texas
AB|JAN, AB|Stone, Rubeks, Ranmasama, ?

Team NorCal
coL|Filipino Champ, Neo, EG|PR Balrog, CJ Showstopper, Chris Schmidt

Team SoCal
EG|Justin Wong, AGE|Knives, AGE|Fanatiq, hAZ|Angelic, BT|Clockw0rk

Team NYC
VxG.EMP|IFC Yipes, AGE|NYChrisG, UVG|Noel Brown, TA|MOONS, MH|RayRay

Darkstalkers Resurrection Invitational

Following CMBR will be the Darkstalkers Resurrection Invitational at 6 PM, organized by Capcom. Eight of the best Vampire Savior players in the US will face off against each other in this single-elimination tournament. Viewers will have a chance to win DSR download codes for both PlayStation 3 and Xbox 360, so don’t miss out!


Ailerus (Felicia)
Alphakami (Q-Bee)
Floe (Victor/Sasquatch)
Kajoq (Lei-Lei)
Kyle Wattula (Morrigan)
Mighty Mar (Anakaris)
ZomB (Q-Bee)
Vexco (Bulleta)

IFL Royal Rumble

Tekken Tag Tournament 2 will also see some regional 5v5 action with the Iron Fist League (IFL) Regional Rumble, scheduled to begin at 7PM. With the large number of Tekken players attending FR16, including players from Korea and Japan, expect to see some great action here as well.

East Coast Tekken Tag Tournament 2 Circuit

Final Round 16 is a part of the East Coast Tekken Tag Tournament 2 Circuit. The winner of the TTT2 tournament at FR16 will receive free round-trip, game entry and seeding for East Coast Throwdown V, May 18-19. The winner of the TTT2 tournament at ECT V, the final stop of the circuit, will claim a free plane ticket to Evolution 2013.

Streams & Schedule

FR16 will have several streams to bring you as much as the action as possible. Team Sp00ky, now sponsored by Mad Catz, will again be providing the main stream for FR this year. FunkyP also returns for this year, providing the secondary stream. Sixfortyfive will be providing another stream this year, while Pig of the Hut will be streaming MK pool action.

Watch live video from teamsp00ky on

Watch live video from FunkyP Gaming on

Watch live video from Sixfortyfive on

Watch live video from streamofthehut on

Below is a general schedule for FR16. For a full schedule of pools, check here.

All times are in EDT (UTC -4).

Friday, March 29, 2013 – Start Time: 2:00 PM

Super Street Fighter IV Arcade Edition Ver.2012 Singles (to Top 8 )
King of Fighters XIII Singles (to Top 8 )
SoulCalibur V Singles (will finish on Friday)
Melty Blood Actress Again Current Code Singles (will finish on Friday)

01:00 PM – Curleh Mustache Battle Royal
06:00 PM – Darkstalkers Resurrection Invitational
07:00 PM – IFL Regional Rumble

Saturday, March 30, 2013 – Start Time: 10:00 AM

King of Fighters XIII Singles (Top 8 to End)
Tekken Tag Tournament 2 Singles (to Top 8 )
Ultimate Marvel vs. Capcom 3 Singles (to Top 8 )
Street Fighter X Tekken Ver.2013 Singles (to Top 8 )
Persona 4 Arena Singles (will finish on Saturday)
Mortal Kombat Singles (will finish on Saturday)
Dead or Alive 5 Singles (to Top 8 )

Sunday, March 31, 2013 – Start Time: 9:00 AM

All of the following will be streamed by Team Sp00ky:

09:00 AM – Street Fighter X Tekken Ver.2013 Singles Top 8
11:30 AM – Dead or Alive 5 Singles Top 8
01:30 PM – Super Street Fighter IV Arcade Edition Ver.2012 Singles Top 8
04:00 PM – Tekken Tag Tournament 2 Singles Top 8
07:00 PM – Ultimate Marvel vs. Capcom 3 Singles Top 8

Tournament Results

Super Street Fighter IV: Arcade Edition ver. 2012

1. Infiltration (Akuma, Ryu)
2. WW.MCZ|Ryan Hart (Sagat)
3. Wolfkrone (C.Viper)
4. RZR|Latif (C.Viper)
5. Xian (Gen)
5. VxG.EMP|KnuckleDu (Guile, Ibuki)
7. AC|XsK_Samurai (Ryu)
7. EG|Ricky Ortiz (Rufus)

9. AGE|NYChrisG (Sakura)
9. EG|Justin Wong (Rufus)
9. EG|Floe (Fei Long, Rufus)
9. Druseph (Honda)
13. CEO|CJ Truth (Fei Long)
13. VxG.EMP|Santhrax (Ryu)
13. 801 Strider (Abel)
13. AGE|Flash Metroid

17. Native (T. Hawk)
17. AGE|SnakeEyez (Zangief)
17. CafeID|Poongko (Seth)
17. LPN (Adon)
17. DM.MCZ|Zhi 
17. LI Joe (Sagat)
17. TS|Sabin (Dhalsim)
17. TS|Min (E. Honda)

25. Kineda (Akuma)
25. Loyal Sol (Akuma)
25. EG|PR Balrog (Balrog)
25. Nice1 (Guy)
25. iPeru (El Fuerte)
25. Andre West (Dudley)
25. Rain
25. Shin Phoenix (Rose)

Grand Finals

Infiltration (Akuma) vs. WW.MCZ|Ryan Hart (Sagat) – 3-1 Infiltration resets
Infiltration (Akuma) vs. WW.MCZ|Ryan Hart (Sagat) – 3-0

Losers Finals

Infiltration (Akuma) vs. Wolfkrone (C.Viper) – 3-0

Winners Finals

Wolfkrone (C.Viper) vs. WW.MCZ|Ryan Hart (Sagat) – 0-2

Top 8 Winners

Wolfkrone (C. Viper) vs. VxG.EMP|KnuckleDu (Guile) – 2-0
WW.MCZ|Ryan Hart (Sagat) vs. DM.MCZ|Xian (Gen) – 2-0

Top 8 Losers

Infiltration (Ryu) vs. EG|Ricky Ortiz (Rufus) – 2-0
RZR|Latif (C. Viper) vs. AC|XsK_Samurai (Ryu) – 2-1

RZR|Latif (C.Viper) vs. VxG.EMP|KnuckleDu (Ibuki, Guile) – 2-0
Infiltration (Akuma) vs. Xian (Gen) – 2-0

Infiltration (Akuma) vs. RZR|Latif (C.Viper) – 2-1

Top 16 Winners

Wolfkrone vs. EG|Ricky Ortiz
VxG.EMP|KnuckleDu (Guile) vs. Infiltration (Gouken, Akuma) – 2-0
AGE|NYChrisG (Sakura) vs. DM.MCZ|Xian (Gen) – 1-2
WW.MCZ|Ryan Hart (Sagat) vs. EG|Justin Wong (Rufus) – 2-0

Top 16 Losers

Druseph vs. AGE|Flash Metroid
801 Strider vs. XsK_Samurai
EG|Floe (Fei Long) vs. VxG.EMP|Santhrax (Ryu) – 2-0
CEO|CJ Truth vs. RZR|Latif

Druseph vs. EG|Ricky Ortiz
EG|Floe (Rufus) vs. Infiltration (Akuma) – 0-2
AC|XsK_Samurai (Ryu) vs. EG|Justin Wong (Rufus) – 2-1
AGE|NYChrisG (Sakura) vs. RZR|Latif

Top 32 Winners

Infiltration vs. VxG.EMP|Santhrax
TS|Sabin vs. VxG.EMP|KnuckleDu
 vs. LI Joe
AGE|Flash Metroid vs. EG|Ricky Ortiz
vs. LPN
CafeID|Poongko vs. DM.MCZ|Xian
AGE|SnakeEyez vs. WW.MCZ|Ryan Hart
EG|Justin Wong
vs. XsK_Samurai

Top 32 Losers

Shin Phoenix vs. TS|Min
Rain vs. EG|Floe
 vs. Andre West
DM.MCZ|Zhi vs. iPeru
CEO|CJ Truth vs. Nice1
RZR|Latif vs. EG|PR Balrog
801 Strider vs. Loyal Sol
Native vs. Kineda

TS|Min vs. VxG.EMP|Santhrax
EG|Floe vs. TS|Sabin
Druseph vs. LI Joe
DM.MCZ|Zhi vs. AGE|Flash Metroid
CEO|CJ Truth
 vs. LPN
 vs. CafeID|Poongko
801 Strider vs. AGE|SnakeEyez
Native vs. XsK_Samurai


Ultimate Marvel vs. Capcom 3

1. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
2. GU|Flocker (Zero/Vergil/Hawkeye, Zero/Morrigan/Doctor Doom)
3. coL|Filipino Champ (Magneto/Doctor Doom/Phoenix, Hawkeye/Dormammu/Doctor Doom, Dormammu/Doctor Doom/Phoenix)
4. TA|Moons (Nova/M.O.D.O.K./Amaterasu)
5. MH|Ray Ray (Ryu/Magneto/Sentinel)
5. VxG.EMP|Dieminion (Viewtiful Joe/Doctor Strange/Morrigan)
7. EG|Justin Wong (Wolverine/Storm/Akuma)
7. Neo (Magneto/Doctor Doom/Phoenix)

Grand Finals

GU|Flocker (Zero/Vergil/Hawkeye) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil) – 0-3 AGE|NYChrisG resets
GU|Flocker (Zero/Vergil/Hawkeye, Zero/Morrigan/Doctor Doom) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil) – 0-3

Losers Finals

coL|Filipino Champ (Magneto/Doctor Doom/Phoenix, Hawkeye/Dormammu/Doctor Doom, Dormammu/Doctor Doom/Phoenix) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil) – 0-3

Winners Finals

coL|Filipino Champ (Magneto/Doctor Doom/Phoenix) vs. GU|Flocker (Zero/Vergil/Hawkeye) – 1-3

Top 8 Winners

GU|Flocker (Zero/Vergil/Hawkeye) vs. VxG.EMP|Dieminion (Viewtiful Joe/Doctor Strange/Morrigan) – 3-1
coL|Filipino Champ (Magneto/Doctor Doom/Phoenix) vs. MH|Ray Ray (Ryu/Magneto/Sentinel) – 3-2

Top 8 Losers

AGE|NY Chris G (Morrigan/Doctor Doom/Vergil) vs. NEO (Magneto/Doctor Doom/Phoenix) – 3-0
EG|Justin Wong (Wolverine/Storm/Akuma) vs. TA|Moons (Nova/M.O.D.O.K./Amaterasu) – 1-3

TA|Moons (Nova/M.O.D.O.K./Amaterasu) vs. VxG.EMP|Dieminion (Viewtiful Joe/Doctor Strange/Morrigan) – 3-1
MH|Ray Ray (Ryu/Magneto/Sentinel) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil) – 2-3

TA|Moons (Nova/M.O.D.O.K./Amaterasu) vs. AGE|NY Chris G (Morrigan/Doctor Doom/Vergil) – 0-3

Top 16 Winners

coL|Filipino Champ vs. Antman off-stream
Neo vs. GU|Flocker off-stream
MH|RayRay vs. EG|Justin Wong off-stream
FR|RoachKing vs. VxG.EMP|Dieminion off-stream

Top 16 Losers

Chris Schmidt vs. TA|Moons off-stream
BT|Marlinpie vs. EG|PR Balrog off-stream
DM.MCZ|Xian vs. KaneBlueRiver off-stream
UVG|Noel Brown vs. AGE|NYChrisG off-stream

TA|Moons vs. Antman off-stream
BT|Marlinpie vs. Neo off-stream
AGE|NYChrisG vs. MH|RayRay off-stream
EG|Justin Wong vs. KaneBlueRiver off-stream

Top 32 Winners

Chris Schmidt (Magneto/Doctor Doom/Vergil) vs. coL|Filipino Champ (Magneto/Doctor Doom/Phoenix) – 1-3
Antman (Vergil/Wesker/Strider) vs. Dr. Fraud (Wesker/Dormammu/Doctor Doom) – 3-0
BT|Marlinpie vs. Neo off-stream
EG|PR Balrog vs. GU|Flocker off-stream
Tong vs. MH|RayRay off-stream
EG|Justin Wong vs. VxG.EMP|IFC Yipes off-stream
FR|RoachKing vs. FRB|VX DANTE off-stream
Pain vs. VxG.EMP|Dieminion off-stream

Top 32 Losers

CORN|JDM vs. DJ Huoshen off-stream
Full Schedule vs. TA|Moons off-stream
AB|Fonzo vs. BT|Clockwork off-stream
Will R.
 vs. SomeBrownKid off-stream
DM.MCZ|Xian vs. DJ Divine off-stream
Abegen vs. KaneBlueRiver off-stream
UVG|Noel Brown vs. Ranmasama off-stream
AGE|NYChrisG vs. AGE|Knives off-stream

CORN|JDM vs. Chris Schmidt off-stream
TA|Moons vs. Dr. Fraud off-stream
BT|Clockwork vs. BT|Marlinpie off-stream
Will R. vs. EG|PR Balrog off-stream
DM.MCZ|Xian vs. Tong off-stream
KaneBlueRiver vs. VxG.EMP|IFC Yipes off-stream
UVG|Noel Brown vs. FRB|VX DANTE off-stream
AGE|NYChrisG vs. Pain off-stream

Top 64 Winners

EG|PR Balrog (Wolverine/Doctor Doom/Vergil) vs. BT|Clockwork (Doctor Doom/Amaterasu/Strider) – 3-0
Pain (Magneto/Doctor Doom/Super-Skrull) vs. Angelic (Wolverine/Dormammu/Shuma-Gorath) – 3-1
PZPoy (Zero/Doctor Doom/Phoenix) vs. FRB|VX DANTE (Dante/Doctor Doom/Strider, Dante/Doctor Doom/Phoenix) – 2-3
OMG Itz Andre (Vergil/Wesker/Magneto) vs. GU|Flocker (Zero/Vergil/Hawkeye) – 0-3
FR|RoachKing (Wesker/Haggar/Phoenix) vs. MH|Flux (Zero/Vergil/Dante) – 3-2
VxG.EMP|Dieminion (Viewtiful Joe/Doctor Strange/Morrigan) vs. UVG|Noel Brown (Wolverine/Wesker/Akuma, Wolverine/Frank West/Wesker) – 3-1
Sylint Assassin (Dormammu/Taskmaster/Wesker) vs. coL|Filipino Champ (Magneto/Doctor Doom/Phoenix) – 0-3
SomeBrownKid vs. BT|Marlinpie off-stream
Will R. (Doctor Strange/Haggar/Hawkeye) vs. Neo (Magneto/Doctor Doom/Phoenix) – 0-3
Chris Schmidt vs. Sami off-stream
DJ Huoshen vs. Antman off-stream
CORN|JDM vs. Dr. Fraud off-stream
VxG|DR Ray vs. Tong off-stream
MH|RayRay vs. Abegen off-stream
EG|Justin Wong vs. AGE|Flash Metroid off-stream
VxG.EMP|IFC Yipes vs. DM.MCZ|Xian off-stream

Top 64 Losers

AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Akuma) vs. AGE|Fanatiq (Spencer/Sentinel/Akuma, Magneto/Storm/Sentinel) – 3-1
AB|Fonzo vs. 2k Token off-stream
LI Joe vs. Synx off-stream
Blazing vs. Rubeks off-stream
MH|Alukard vs. M. Lorenzo off-stream
IGT|Unknown vs. JRosa off-stream
Kyle L. vs. Ranmasama off-stream
AB|Jan vs. AGE|Knives off-stream
Astaroth vs. RyRy off-stream
MC|X-Ray vs. NeoKarsh off-stream
Kinderparty vs. Full Schedule off-stream
TA|Moons vs. Konfucious off-stream
FR|TooMuchDamage vs. CJ Showstopper off-stream
DJ Divine vs. ??? off-stream
DapVip vs. TS|Fooblat off-stream
AB|Stone vs. KaneBlueRiver off-stream
IGT|Unknown vs. JRosa off-stream
Kyle L. vs. Ranmasama off-stream
AB|Jan vs. AGE|Knives off-stream

Astaroth vs. CORN|JDM off-stream
MC|X-Ray vs. DJ Huoshen off-stream
Full Schedule vs. Sylint Assassin off-stream
TA|Moons vs. Sami off-stream
AB|Fonzo vs. OMG Itz Andre off-stream
Synx vs. BT|Clockwork off-stream
Rubeks vs. Will R. off-stream
MH|Alukard vs. SomeBrownKid off-stream
FR|TooMuchDamage vs. DM.MCZ|Xian off-stream
DJ Divine vs. AGE|Flash Metroid off-stream
DapVip vs. Abegen off-stream
KaneBlueRiver vs. VxG|DR Ray off-stream
IGT|Unknown vs. UVG|Noel Brown off-stream
Ranmasama vs. Angelic off-stream

 vs. PZPoy off-stream
AGE|Knives vs. MH|Flux off-stream

Street Fighter x Tekken ver. 2013

1. KS.CORN|Sethlololol (Law/Kuma)
2. Infiltration (Jin/Rolento)
3. EG|Justin Wong (Elena/Alisa)
4. LPN (Hwoarang/Juri)
5. EG|Ricky Ortiz (Rufus/Chun)
5. CafeID|Poongko (Nina/Kazuya, Ryu/Kazuya)
7. EG|fLoE (Jin/Guy, Jin/Rufus)
7. EMP|Dieminion (Hwoarang/Raven, Guile/Cammy)

Grand Finals
KS.CORN|Sethlololol (Law/Kuma) vs. Infiltration (Jin/Rolento) – 2-3 Infiltration resets
KS.CORN|Sethlololol (Law/Kuma) vs. Infiltration (Jin/Rolento) – 3-2
Top 8 Winners

EG|Justin Wong vs. EG|Ricky Ortiz
KS.CORN|Sethlolol vs. CafeID|Poongko

Top 8 Losers

Infiltration vs. VxG.EMP|Dieminion
EG|Floe vs. LPN


Tekken Tag Tournament 2

1. JDCR (Armor King/Heihachi)
2. CafeID|Knee (Devil Jin/Lars)
3. LilMajin (Armor King/King)
4. FR|ATL HoA (Jack6/Prototype Jack)
5. Money Inc|Fighting GM (Violet/Lee, Paul/Lee)
5. Kayyal (Armor King/King)
7. FRB|Ao (Alisa/Miguel)
7. AGE|NYCFab (Bob/Miguel)

Grand Finals

JDCR (Armor King/Heihachi) vs. CafeID|Knee (Devil Jin/Lars) – 3-0

Losers Finals

LilMajin (Armor King/King) vs. CafeID|Knee (Devil Jin/Lars) – 0-3

Winners Finals

LilMajin (Armor King/King) vs. JDCR (Armor King/Heihachi) – 0-3

Top 8 Winners

JDCR (Armor King/Heihachi) vs. Kayyal (Armor King/King) – 3-1
Money Inc|Fighting GM (Violet/Lee) vs. LilMajin (Armor King/King) – 0-3

Top 8 Losers

CafeID|Knee (Devil Jin/Lars) vs. AGE|NYCFab (Bob/Miguel) – 3-0
FR.ATL|HoA (Jack6/Prototype Jack) vs. FRB|Ao (Alisa/Miguel) – 3-2

FR|ATL HoA (Jack6/Prototype Jack) vs. Kayyal (Armor King/King) – 3-0
Money Inc|Fighting GM (Violet/Lee-Paul/Lee) vs. CafeID|Knee (Devil Jin/Lars) – 1-3

FR|ATL HoA (Jack6/Prototype Jack) vs. CafeID|Knee (Devil Jin/Lars) – 0-3


Top 16

Just Frame James (Yoshimitsu/Marshall Law) vs. ObscureDarkness (Alisa/Wang) – 3-1
JDCR (Armor King/Heihachi) vs. VxG.EMP|The Game (Heihachi/Marshall Law, Devil Jin/Marshall Law) – 3-0
Bloodhawk (Leo/Marduk) vs. FR|ATL_R3dd (Zafina/Forest Law, Marshall Law/Forest Law) – 3-2
UGS|Offinbed (Jinpachi/Feng) vs. NYC Fab (Bob/Miguel) – 0-3


King of Fighters XIII

1. AGE|Romance (King/Benimaru/Yuri)
2. DM.MCZ|Xian (EX Iori/EX Kyo/Mr. Karate)
3. CafeID|Poongko (EX Iori/Shen/Kim)
4. CafeID|KensouZZang (King/Kensou/Vice)
5. AS|Reynald (Maxima/Benimaru/Chin, Mature/Benimaru/Chin)
5. RyRy (Benimaru/Kim/Mature, EX Kyo/Kim/Benimaru)
7. James Jr.
7. EMP|Jon Slayton

Grand Finals

AGE|Romance (King/Benimaru/Yuri) vs. DM.MCZ|Xian (EX Iori/EX Kyo/Mr. Karate) – 2-1

Losers Finals

CafeID|Poongko (EX Iori/Shen/Kim) vs. DM.MCZ|Xian (EX Iori/EX Kyo/Mr. Karate) – 0-2

Top 8 Losers

James Jr. (???) vs. CafeID|KensouZZang (King/Kensou/Vice)

CafeID|KensouZZang (King/Kensou/Vice) vs. RyRy (Benimaru/Kim/Mature, EX Kyo/Kim/Benimaru) – 2-0
DM.MCZ|Xian (EX Kyo/EX Iori/Mr. Karate) vs. AS|Reynald (Maxima/Benimaru/Chin, Mature/Benimaru/Chin) – 2-0

DM.MCZ|Xian (EX Iori/EX Kyo/Mr. Karate) vs. CafeID|KensouZZang (King/Kensou/Vice) – 2-1


Persona 4 Arena

1. Lord Knight
2. Ivysaur
3. Kurumster
4. CORN|Axis
5. DC
5. FKO|Spirit Juice
7. Bill307
7. ZomB


Melty Blood Actress Again Current Code

1. Lord Knight
2. Inso
3. Voomer
4. ZomB
5. SilentShinobi
5. Madscientist
7. svx
7. karapalm


Soul Calibur V

1. Thermidor
2. Hawkeye
3. LP
4. RTD
5. Mateo
7. TheHumanTyphoon
7. SCT|TITAN|Jimbonator


Mortal Kombat

1. GGA Wafflez
2. WoundCowboy
3. EMPR/KH_Scar
5. GGA Jeremiah
7. Perfect Legend
7. Pokchop


Dead or Alive 5

1. XcaliburBladez (Helena, Alpha-152)
2. Rikuto (Bayman)
3. Lopedo (Jann Lee, Alpha-152, La Mariposa)
4. Chosen1 (Brad Wong)
5. Master (Hayabusa)
5. ElectrifiedMann (Kokoro)
7. Sweet Revenge (Gen Fu)
7. Shade Swifteye (Kasumi)

Grand Finals

Rikuto (Bayman) vs. XcaliburBladez (Alpha-152, Helena) – 1-3

Losers Finals

Rikuto (Bayman) vs. Lopedo (Jann Lee) – 3-0

Winners Finals

Rikuto (Bayman) vs. XcaliburBladez (Helena, Alpha-152) – 2-3

Top 8 Winners

Lopedo (Jann Lee, Alpha-152) vs. XcaliburBladez (Helena, Alpha-152) – 1-2
Rikuto (Bayman) vs. ElectrifiedMann (Helena, Christie) – 2-0

Top 8 Losers

Shade Swifteye (Kasumi) vs. Chosen1 (Brad Wong) – 1-2
Master (Hayabusa) vs. Sweet Revenge (Gen Fu) – 2-1

ElectrifiedMann (Kokoro) vs. Chosen1 (Brad Wong) – 1-2
Lopedo (La Mariposa, Jann Lee) vs. Master (Hayabusa) – 2-1

Lopedo (Jann Lee) vs. Chosen1 (Brad Wong) – 2-0

Exhibition Results

Curleh Mustache Battle Royale

1. New York
2. SoCal
3. Florida

Grand Finals

SoCal vs. New York – 0-5

Combofiend (Nova/Spencer/Doctor Strange) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
DJ Divine (C. Viper/Doctor Doom/Strider) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
Angelic (Wolverine/Dormammu/Shuma-Gorath) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
EG|Justin Wong (Wolverine/Storm/Akuma) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
BT|Clockwork (Doctor Doom/Amaterasu/Strider) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)

New York resets

SoCal vs. New York – 0-5

Combofiend (Nova/Spencer/Doctor Strange) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
EG|Justin Wong (Wolverine/Storm/Akuma) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
DJ Divine (C. Viper/Doctor Doom/Strider) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
Angelic (Wolverine/Dormammu/Shuma-Gorath) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
BT|Clockwork (Doctor Doom/Amaterasu/Strider) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)

Losers Finals

New York vs. Florida – 5-0

MH|RayRay (Magneto/Ryu/Sentinel) vs. AGE|Flash Metroid (M.O.D.O.K./Doctor Strange/Doctor Doom)
MH|RayRay (Magneto/Ryu/Sentinel) vs. AsianDemon (Wolverine/Doctor Doom/Wesker)
MH|RayRay (Magneto/Ryu/Sentinel) vs. GU|Flocker (Zero/Vergil/Hawkeye)
MH|RayRay (Magneto/Ryu/Sentinel) vs. Marvelo (Nova/Doctor Doom/Strider)
MH|RayRay (Magneto/Ryu/Sentinel) vs. GreenAce (Trish/Wesker/Dante)

Winners Finals

SoCal vs. Florida – 5-4

DJ Divine (C. Viper/Doctor Doom/Strider) vs. Marvelo (Nova/Doctor Doom/Strider)
Angelic (Wolverine/Dormammu/Shuma-Gorath) vs. Marvelo (Nova/Doctor Doom/Strider)
Combofiend (Nova/Spencer/Doctor Strange) vs. Marvelo (Nova/Doctor Doom/Strider)
Combofiend (Nova/Spencer/Doctor Strange) vs. AsianDemon (Wolverine/Doctor Doom/Wesker)
BT|Clockwork (Doctor Doom/Amaterasu/Strider) vs. AsianDemon (Wolverine/Doctor Doom/Wesker)
BT|Clockwork (Doctor Doom/Amaterasu/Strider) vs. GU|Flocker (Zero/Vergil/Hawkeye)
BT|Clockwork (Doctor Doom/Amaterasu/Strider) vs. GreenAce (Trish/Wesker/Dante)
EG|Justin Wong (Wolverine/Storm/Akuma) vs. GreenAce (Trish/Wesker/Dante)
EG|Justin Wong (Wolverine/Storm/Akuma) vs. AGE|Flash Metroid (M.O.D.O.K./Doctor Strange/Doctor Doom)

Winners Semi-Finals

Florida vs. Asia – 5-4

AsianDemon (Wolverine/Doctor Doom/Wesker) vs. BT|Marlinpie (C. Viper/Doctor Doom/Amaterasu)
GU|Flocker (Zero/Vergil/Hawkeye) vs. BT|Marlinpie (C. Viper/Doctor Doom/Amaterasu)
GU|Flocker (Zero/Vergil/Hawkeye) vs. Abegen (Tron/Thor/She-Hulk)
Marvelo (Nova/Doctor Doom/Strider) vs. Abegen (Tron/Thor/She-Hulk)
Marvelo (Nova/Doctor Doom/Strider) vs. DM.MCZ|Xian (Magneto/Morrigan/Doctor Doom)
AGE|Flash Metroid (M.O.D.O.K./Doctor Strange/Doctor Doom) vs. DM.MCZ|Xian (Magneto/Morrigan/Doctor Doom)
AGE|Flash Metroid (M.O.D.O.K./Doctor Strange/Doctor Doom) vs. VX DANTE (Dante/Doctor Doom/Phoenix)
GreenAce (Trish/Wesker/Dante) vs. VX DANTE (Dante/Doctor Doom/Phoenix)
GreenAce (Trish/Wesker/Dante) vs. Antman (Vergil/Wesker/Strider)

SoCal vs. New York – 5-4

DJ Divine (C. Viper/Doctor Doom/Strider) vs. UVG|Noel Brown (Wolverine/Frank West/Wesker)
Combofiend (Nova/Spencer/Doctor Strange) vs. UVG|Noel Brown (Wolverine/Frank West/Wesker)
Combofiend (Nova/Spencer/Doctor Strange) vs. MH|RayRay (Magneto/Ryu/Sentinel)
BT|Clockwork (Doctor Doom/Amaterasu/Strider) vs. MH|RayRay (Magneto/Ryu/Sentinel)
BT|Clockwork (Doctor Doom/Amaterasu/Strider) vs. TA|Moons (Nova/Taskmaster/Amaterasu)
BT|Clockwork (Doctor Doom/Amaterasu/Strider) vs. VxG.EMP|IFC Yipes (Spencer/Vergil/Hawkeye)
Angelic (Wolverine/Dormammu/Shuma-Gorath) vs. VxG.EMP|IFC Yipes (Spencer/Vergil/Hawkeye)
EG|Justin Wong (Wolverine/Storm/Akuma) vs. VxG.EMP|IFC Yipes (Spencer/Vergil/Hawkeye)
EG|Justin Wong (Wolverine/Storm/Akuma) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)

Losers Semi-Finals

NorCal vs. New York – 0-5

CJ Showstopper (Magneto/Vergil/Doctor Doom) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
Chris Schmidt (Magneto/Doctor Doom/Vergil) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
Neo (Magneto/Doctor Doom/Phoenix) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
coL|Filipino Champ (Magneto/Dormammu/Doctor Doom) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
EG|PR Balrog (Wolverine/Doctor Doom/Vergil) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)

Texas vs. Asia – 5-4

Jan (Haggar/Doctor Doom/Vergil) vs. VX DANTE (Dante/Doctor Doom/Phoenix)
Jan (Haggar/Doctor Doom/Vergil) vs. DM.MCZ|Xian (Magneto/Morrigan/Doctor Doom)
GOX (Wolverine/Doctor Doom/Dante) vs. DM.MCZ|Xian (Magneto/Morrigan/Doctor Doom)
Rubeks (Super-Skrull/Spencer/M.O.D.O.K.) vs. DM.MCZ|Xian (Magneto/Morrigan/Doctor Doom)
Stone (Zero/Wesker/Dormammu) vs. DM.MCZ|Xian (Magneto/Morrigan/Doctor Doom)
Stone (Zero/Wesker/Dormammu) vs. Abegen (Tron/Thor/She-Hulk)
Ranmasama (Dormammu/Haggar/Magneto) vs. Abegen (Tron/Thor/She-Hulk)
Ranmasama (Dormammu/Haggar/Magneto) vs. Antman (Vergil/Wesker/Strider)
Ranmasama (Dormammu/Haggar/Magneto) vs. BT|Marlinpie (C. Viper/Doctor Doom/Amaterasu)

Winners Quarter-Finals

Texas vs. New York – 3-5

Rubeks (Super-Skrull/Spencer/M.O.D.O.K.) vs. TA|Moons (Nova/Taskmaster/Amaterasu)
Jan (Haggar/Doctor Doom/Vergil) vs. TA|Moons (Nova/Taskmaster/Amaterasu)
Stone (Zero/Wesker/Dormammu) vs. TA|Moons (Nova/Taskmaster/Amaterasu)
GOX (Wolverine/Doctor Doom/Dante) vs. TA|Moons (Nova/Taskmaster/Amaterasu)
GOX (Wolverine/Doctor Doom/Dante) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
Ranmasama (Dormammu/Haggar/Magneto) vs. AGE|NYChrisG (Morrigan/Doctor Doom/Vergil)
Ranmasama (Dormammu/Haggar/Magneto) vs. UVG|Noel Brown (Wolverine/Frank West/Wesker)
Ranmasama (Dormammu/Haggar/Magneto) vs. MH|RayRay (Magneto/Ryu/Sentinel)

Georgia vs. SoCal – 4-5

DapVip (Dante/X-23/Iron Man) vs. DJ Divine (C. Viper/Doctor Doom/Strider)
SomeBrownKid (Wolverine/Dante/Akuma) vs. DJ Divine (C. Viper/Doctor Doom/Strider)
SomeBrownKid (Wolverine/Dante/Akuma) vs. Combofiend (Nova/Spencer/Doctor Strange)
SomeBrownKid (Wolverine/Dante/Akuma) vs. Angelic (Wolverine/Dormammu/Shuma-Gorath)
Sammy (Magneto/Wesker/Akuma) vs. Angelic (Wolverine/Dormammu/Shuma-Gorath)
Sammy (Magneto/Wesker/Akuma) vs. BT|Clockwork (Doctor Doom/Amaterasu/Strider)
FR|TooMuchDamage (Zero/Doctor Doom/Vergil) vs. BT|Clockwork (Doctor Doom/Amaterasu/Strider)
FR|TooMuchDamage (Zero/Doctor Doom/Vergil) vs. EG|Justin Wong (Wolverine/Storm/Akuma)
FR|RoachKing (Wesker/Haggar/Phoenix) vs. EG|Justin Wong (Wolverine/Storm/Akuma)

 Tri-State vs. Asia – 2-5

TS|Fooblat (Hulk/Haggar/Wesker) vs. Antman (Vergil/Wesker/Strider)
JRosa (Morrigan/Doctor Doom/Strider) vs. Antman (Vergil/Wesker/Strider)
TS|Nerdjosh (Morrigan/Doctor Doom/Vergil) vs. Antman (Vergil/Wesker/Strider)
MH|Alukard (Wesker/Vergil/Iron Man) vs. Antman (Vergil/Wesker/Strider)
MH|Alukard (Wesker/Vergil/Iron Man) vs. BT|Marlinpie (C. Viper/Doctor Doom/Amaterasu)
MH|Alukard (Wesker/Vergil/Iron Man) vs. DM.MCZ|Xian (Magneto/Morrigan/Doctor Doom)
VxG.EMP|Dieminion (Viewtiful Joe/Doctor Strange/Morrigan) vs. DM.MCZ|Xian (Magneto/Morrigan/Doctor Doom)

Losers Quarter-Finals

NorCal vs. Midwest – 5-0

coL|Filipino Champ (Magneto/Dormammu/Doctor Doom) vs. FrankieG (Dante/Vergil/Magneto)
coL|Filipino Champ (Magneto/Dormammu/Doctor Doom) vs. CORN|Footwurk (Dante/Wesker/Strider)
coL|Filipino Champ (Magneto/Dormammu/Doctor Doom) vs. OMG Itz Andre (Vergil/Wesker/Magneto)
coL|Filipino Champ (Magneto/Dormammu/Doctor Doom) vs. JDM (Zero/Doctor Doom/Vergil)
coL|Filipino Champ (Magneto/Dormammu/Doctor Doom) vs. Kinderparty (Taskmaster/Nova/Arthur)

Texas vs. Georgia – 5-3

Jan (Haggar/Doctor Doom/Vergil) vs. Sammy (Magneto/Wesker/Akuma)
Jan (Haggar/Doctor Doom/Vergil) vs. DapVip (Dante/X-23/Iron Man)
Jan (Haggar/Doctor Doom/Vergil) vs. FR|TooMuchDamage (Zero/Doctor Doom/Vergil)
GOX (Wolverine/Doctor Doom/Dante) vs. FR|TooMuchDamage (Zero/Doctor Doom/Vergil)
Rubeks (Super-Skrull/Spencer/M.O.D.O.K.) vs. FR|TooMuchDamage (Zero/Doctor Doom/Vergil)
Rubeks (Super-Skrull/Spencer/M.O.D.O.K.) vs. SomeBrownKid (Wolverine/Dante/Akuma)
Stone (Zero/Wesker/Dormammu) vs. SomeBrownKid (Wolverine/Dante/Akuma)
Stone (Zero/Wesker/Dormammu) vs. FR|RoachKing (Wesker/Haggar/Phoenix)

First Round

Georgia vs. Midwest – 5-2

DapVip (Dante/X-23/Iron Man) vs. FrankieG (???)
DapVip (Dante/X-23/Iron Man) vs. OMG Itz Andre (Vergil/Wesker/Magneto)
DapVip (Dante/X-23/Iron Man) vs. JDM (Zero/Doctor Doom/Vergil)
Sammy (Magneto/Wesker/Akuma) vs. JDM (Zero/Doctor Doom/Vergil)
Sammy (Magneto/Wesker/Akuma) vs. CORN|Footwurk (Dante/Wesker/Strider)
Sammy (Magneto/Wesker/Akuma) vs. Kinderparty (Taskmaster/Nova/Arthur)
SomeBrownKid (Wolverine/Dante/Akuma)
 vs. Kinderparty (Taskmaster/Nova/Arthur)

Texas vs. Mid-Atlantic – 5-3

Rubeks (Super-Skrull/Spencer/M.O.D.O.K.) vs. DJ Huoshen (Felicia/Super-Skrull/Taskmaster)
Rubeks (Super-Skrull/Spencer/M.O.D.O.K.) vs. PZPoy (Zero/Doctor Doom/Phoenix)
Rubeks (Super-Skrull/Spencer/M.O.D.O.K.) vs. Meep (Zero/X-23/Dante)
Jan (Haggar/Doctor Doom/Vergil) vs. Meep (Zero/X-23/Dante)
Jan (Haggar/Doctor Doom/Vergil) vs. RyRy (Morrigan/Magneto/Doctor Doom)
Stone (Zero/Wesker/Dormammu) vs. RyRy (Morrigan/Magneto/Doctor Doom)
Stone (Zero/Wesker/Dormammu) vs. Unknown (Wesker/Sentinel/C. Viper)
GOX (Wolverine/Doctor Doom/Dante) vs. Unknown (Wesker/Sentinel/C. Viper)

Tri-State vs. Latin America – 5-2

TS|Nerdjosh (Morrigan/Doctor Doom/Vergil) vs. Blazing (Morrigan/Dormammu/Doctor Doom)
TS|Nerdjosh (Morrigan/Doctor Doom/Vergil) vs. AGT|FernaSera (Doctor Strange/Magneto/Vergil)
TS|Fooblat (Hulk/Haggar/Wesker) vs. AGT|FernaSera (Doctor Strange/Magneto/Vergil)
TS|Fooblat (Hulk/Haggar/Wesker) vs. EM|Yahiko (Iron Fist/Chris/Dante)
JRosa (Morrigan/Doctor Doom/Strider) vs. EM|Yahiko (Iron Fist/Chris/Dante)
JRosa (Morrigan/Doctor Doom/Strider) vs. AGT|Neokarsh (Nova/Spencer/Taskmaster)
JRosa (Morrigan/Doctor Doom/Strider) vs. KaneBlueRiver (Hulk/Sentinel/Haggar)

Florida vs. NorCal – 5-4

GU|Flocker (Zero/Vergil/Hawkeye) vs. Neo (Magneto/Doctor Doom/Phoenix)
GU|Flocker (Zero/Vergil/Hawkeye) vs. Chris Schmidt (Magneto/Doctor Doom/Vergil)
AsianDemon (Wolverine/Doctor Doom/Wesker) vs. Chris Schmidt (Magneto/Doctor Doom/Vergil)
AsianDemon (Wolverine/Doctor Doom/Wesker) vs. coL|Filipino Champ (Magneto/Dormammu/Doctor Doom)
Marvelo (Nova/Strider/Doctor Doom) vs. coL|Filipino Champ (Magneto/Dormammu/Doctor Doom)
AGE|Flash Metroid (M.O.D.O.K./Doctor Strange/Doctor Doom) vs. coL|Filipino Champ (Magneto/Dormammu/Doctor Doom)
GreenAce (Trish/Wesker/Dante) vs. coL|Filipino Champ (Magneto/Dormammu/Doctor Doom)
GreenAce (Trish/Wesker/Dante) vs. CJ Showstopper (Magneto/Vergil/Doctor Doom)
GreenAce (Trish/Wesker/Dante) vs. EG|PR Balrog (Wolverine/Doctor Doom/Vergil)


Iron Fist League
Grand Finals

International vs. Atlanta – 5-0

CafeID|Knee (Devil Jin/Bryan) vs. Pok Chop (Bryan/Bruce)
CafeID|Knee (Devil Jin/Bryan) vs. Speedkicks (Jin/Hwoarang)
CafeID|Knee (Devil Jin/Bryan) vs. FR|Clint (Kuma/Panda)
CafeID|Knee (Devil Jin/Bryan) vs. Bane (Heihachi/Armor King)
CafeID|Knee (Devil Jin/Bryan) vs. HOA (Jack-6/P.Jack)


Vampire Savior Invitational

1. Kyle (Morrigan)
2. Kajoq (Hsien-Ko)
3. EG|Floe (Victor, Sasquatch)
3. MightyMar (Anakaris)
5. Alphakami (Q-Bee)
5. Vexco (B.B. Hood)
5. ZomB (Q-Bee)
5. Ailerus (Felicia)


Kajoq (Hsien-Ko) vs. Kyle (Morrigan) – 0-3


MightyMar (Anakaris) vs. Kajoq (Hsien-Ko) – 0-3
Kyle (Morrigan) vs. EG|Floe (Victor, Sasquatch) – 3-2

First Round

Ailerus (Felicia) vs. MightyMar (Anakaris) – 0-3
Kajoq (Hsien-Ko) vs. ZomB (Q-Bee) – 3-0
Vexco (B.B. Hood) vs. EG|Floe (Victor) – 0-3
Kyle (Morrigan) vs. Alphakami (Q-Bee) – 3-0


Persona 4 Arena

1. Lord Knight (Mitsuru Kirijo)
2. Ivysaur (Chie Satonaka)
3. Kurumster (Aigis)
4. CORN|Axis (Kanji Tatsumi)
5. DC (Mitsuru Kirijo)
5. FKO|Spirit Juice (Mitsuru Kirijo)
7. AH3|Bill307 (Teddie)
7. ZomB (Chie Satonaka)
9. ChosenNinja (Yukiko Amagi)
9. Psyk0t1k (Aigis)
9. OmnixTSC
9. Ray Jizzle (Akihiko Sanada)
13. Nobody.exe (Aigis)
13. Setsuna<3 (Labrys)
13. Romeyurhomey (Teddie)
13. AS|Reynald (Chie Satonaka)


BlazBlue Continuum Shift Extend

1. Lord Knight (Litchi)
2.Tectal Eastside (μ-12)
3. Ivysaur (Carl)
4. Team DAI | Urichinan (Litchi)
5. Guardian (Relius)
5. Axis (Tager)
7. Jackie Chandler (Ragna)
7. GH MastaStef
9. Eshi
9. Naimat
9. Skeletal Minion
9. Setsuna
13. DWB
13. Bulbasaur
13. Lan5x
13. BlueLink
17. LastStarSavior
17. Dark Rios III
17. Timez
17. GlitterSparkleDesu
17. Jyosua
17. Fakku|Reptar
17. Raiden
17. VR-Raiden
25. Kaqn
25. Rayjizzle
25. JDash247
25. Goryus
25. Nobodyexe
25. LunaKage~
25. Lieutenant
25. Wanted Levy


Guilty Gear XX Accent Core Plus

1. BT|MarlinPie (Eddie)
2. ABEGEN (Potemkin)
3. Mako Infused (Potemkin, Eddie)
4. Solid Play (Robo-Ky)
5. VR Raiden (Sol)
5. Klein (Slayer)
7. Koogy (Slayer, Potemkin, A.B.A., I-No)
7. Skeletal Minion (A.B.A.)
9. Hsien-Joe
9. Azure Phoenix
9. Yarin
9. LukeR
13. Jamarvelous
13. White Doren
13. Notafiend
13. Zega
17. Qren Gaffin
17. Ludwig Van
17. Arrogant Swagger
17. Tad
17. Zetta
17. Shinsyn
17. Whoopie Goldburst
17. Nope
25. Bking
25. Mojo
25. Sard
25. Klark Kent
25. Wanted Levy
25. C-Deezy
25. Jyosua
25. Naimat


Sources: FINAL ROUND, IFC YipeS, Capcom-Unity, Team Spooky, FunkyP, Sixfortyfive, StreamoftheHut, Dustloop, pool and early bracket results via iPlayWinner, other results contributions via Wolverine-Master and Final Round