The 11th Cooperation Cup 2013 3rd Strike 5on5 Results The 11th Cooperation Cup 2013 3rd Strike 5on5 Results
This weekend will see the 11th installment of Cooperation Cup, the famous Street Fighter III: 3rd Strike 5on5 tournament series, take place at Nishi-Nippori... The 11th Cooperation Cup 2013 3rd Strike 5on5 Results

This weekend will see the 11th installment of Cooperation Cup, the famous Street Fighter III: 3rd Strike 5on5 tournament series, take place at Nishi-Nippori Game Spot Versus in Tokyo, Japan. As one of the most prestigious 3rd Strike tournaments in Japan, you’ll definitely want to do your best not to miss this if you’re a fan of the title.

The Pre-Cooperation Cup Same Character 5on5 tournament will start off the Coop Cup weekend on Saturday. 30 teams will be broken into 10 round-robin blocks of 3 teams each. The 1st place team from each block will advance straight to the finals tournament, while the 2nd place team will proceed to the playoff bracket. 6 teams will advance from the playoffs to create the 16-team finals.

The actual Cooperation Cup will take place the following day. The only team composition restriction is that each team must have at least 3 different characters. Otherwise, it shares the same format as the Pre-Coop Cup, with slightly differing numbers to account for the greater number of teams. Of the 39 teams, 13 will advance from the robin-robin leagues, while 3 will advance from the playoffs for the 16-team finals.

Both the Pre-Cooperation Cup and the Cooperation Cup will be streamed on Niconico Live and are scheduled to start at 10:30 AM JST (UTC +9) on Saturday and Sunday, respectively. Accounting for time differences, the tournaments will begin at 1:30 AM GMT in the United Kingdom and 10:30 PM EST/7:30 PM PST tonight in the United States.

http://live.nicovideo.jp/watch/lv121768408 – Pre-Cooperation Cup
http://live.nicovideo.jp/watch/lv121769617 – Cooperation Cup vol.11

Teams
 Pre-Cooperation Cup Teams

1. [Gouki] Uraken/Yuki Otoko/Match/Zabi/Jirou
2. [Necro] Tamu/Ikeyama/Konitan/Uni/Sugiyama
3. [Ibuki] Higa/RED/Koupun/Matsushita/Atsushi
4. [Remy] Pierrot/Shikarobin/Mukuremy/Doriru/Seikun
5. [Hugo] YSB/Eriho/Kaku/Maty/Ono
6. [Dudley] Nakamura/Kokujin/Loli/Yomoda/d
7. [Ken] Shie/Matsuken/Shoutarou/Kitagawa/Gesuyarou
8. [Chun-Li] Nuki/Rikimaru/MOV
9. [Hugo] Ebara/Y-Da/Tanaka/Kubotan/Hugo-kun
10. [Ibuki] Kasumibuki/Tetsu/Ibuki12/Mifu/Erifog
11. [Ibuki] Yoiyami/Goe/BLUE/Don/Aruka
12. [Yun] Moto/Ochibi/Kowappa/Nitto/Yakkun
13. [Alex] Kazuya/Genki/Sakurada/Zonex/KSK
14. [Q] Makeinu/key/Marue/Hara wo Naguru Kikai/Bentouya
15. [Q] TM/Masa/OUT/KASQ/Heya to Y-Shirt to Ore, Otoko no naka no Otoko kara…
16. [Makoto] Boss/Chance/Haitani/Mimora/Tominaga
17. [Yang] Furo/Roshihikari/Kei/Wantaaren
18. [Chun-Li] Raoh/Izumi/Shirokuro/Magi/Mochi
19. [Alex] Kamitatsu/Tana/Chatarou/Chelsea/Hiro-chan
20. [Makoto] Heikichi/Matsumoto/Jaiko/38/Gensan
21. [Makoto] Furuya/Ootori/Kochiya/Soma/LUKA
22. [Chun-Li] Koushun/AFM/Killer Machine/Shimanta/Ryan
23. [Twelve] Yama/Moto/Pistachio/East/Moge
24. [Ryu] Kuni/Vanao/Ruu/Nekomanma/Namijin
25. [Ryu] Ponyo Ryu/Ashamanbe/Magu/Dance/Sudachi-kun
26. [Dudley] BBK/Kaeru/Youhei/Kamy/Sauce
27. [Urien] Chako/RB/Aoi/Neet/Edo
28. [Urien] Taihei/Usotsuki/Zoddo/Rin/Caroline
29. [Yun] Mester/SHO/Ushi!?/Shinobu/Bagoon
30. [Gouki] TK/Nomoto/Juunin/Daikichi/Tera

Cooperation Cup vol.11 Teams

1. [Omega Flamingo] Uraken(GO)/Soma(MA)/Furo(YA)/Kowappa(YU)/Furuya(MA)
2. [Death Machine] MOV(CH)/Wantaaren(YA)/Killer Machine(CH)/Moto(YU)/Nakamura(DU)
3. [Nanka Biii! Toshita Yatsura] Wars-san(KE)/Punisuke(IB)/Yanma(YA)/Sekai Hiroshi(RY)/Mumei(KE)
4. [Datena F1R] Dance(RY)/Gesuyarou(KE)/Bagon(YU)/Usotsuki(UR)/Niku(NE)
5. [Houtenbu no Jin] Shie(KE)/Shoutarou(KE)/Chance(MA)/Matsushita(IB)/Loli(DU)
6. [BM Jiro ~ Tougeki 2009&12] YSB(HU)/TM(Q)/Ruu(RY)/Zonex(AL)/Kaeru(DU)
7. [Roppongi Beasts] OUT(Q)/Ono(HU)/Mukuremy(RE)/Juunin(GO)/TK(GO)
8. [KDKW] Kazuya(AL)/Magu(RY)/Amaguri(YA)/Nekomashi(YU)/Pin II(UR)
9. [Suggoi!! 3rd Strike tenkousei Toki to Mamiya de Shoubu da!] Don(IB)/BLUE(IB)/Shibu(MA)/Bentouya(Q)/Nanakin(CH)
10. [It’s show times] SHO(YU)/Iyan(YA)/Sakurada(AL)/Model(CH)/Zabi(GO)
11. [God Power Boss with Mimo who] Boss(YU)/Rikimaru(CH)/Haitani(MA)/Mimora(MA)/Tominaga(MA)
12. [Ameno Murakumo] Raoh(CH)/Mester(YU)/Matsuken(KE)/Match(GO)/Higa(IB)
13. [Returned Urawa Bulls] Sugiyama(NE)/Koushun(CH)/Roshihikari(YA)/RX(UR)/Pistachio(TW)
14. [Fubukiiteru] Youhei(DU)/Key(Q)/Koro(OR)/Y2J(RY)/PinoAB7(NE)
15. [Chou Seimitsugumi] Seikun(RE)/Nuki(CH)/Genki(AL)/Kuni(RY)/Taihei(UR)
16. [Boku wa Nakanai!] Shiki(UR)/Hiyashinsu(YU)/Takurou(KE)/Sugi(DU)/Hazeru Real(DU)
17. [Takatsuki LeeBros Otona Ryoku Daihyou] AKI(NE)/Watanabe(KE)/Orochi Noppo(DU)/Shimanta(CH)/CASA(EL)
18. [Hiroshima-san Okonomiyaki] Sei(EL)/Thanatos(OR)/Kamy(DU)/Oro(KE)/Onoda(EL)
19. [Sasugani!] Chako(UR)/Ebara(HU)/Nisu(KE)/Mochi(CH)/Yomoda(DU)
20. [Sugoude] Hiro-chan(OR)/Yuki Otoko(GO)/Shikarobin(RE)/Yoiyami(IB)/Masa(Q)
21. [Tsuda Kaito Raijin] Goe(IB)/Izumi(CH)/red(IB)/East(TW)/Yama(TW)
22. [Ashita kara Honki dasu] Ikeyama(NE)/Tetsu(IB)/Torigomoku(IB)/Kake-d(KE)/Zoddo(UR)
23. [Zenchizennou no Kami Fugisu] Kitagawa(KE)/Terubou(YU)/LUKA(MA)/Chelsea(OR)/Fugi(CH)
24. [Kouenji no Boss Hiyama to Yukaina Chuugentachi] Hiyama(CH)/Heboryu(RY)/Tarou(UR)/Matsumoto(MA)/Atsushi(IB)
25. [Year’s end Interrogation] Heikichi(MA)/GX(YA)/Rin(UR)/Shaboten(RY)/OsakaB(AL)
26. [Kyushu Men ~Dagashikashi~] Ushi!?(YU)/RB(UR)/Koupun.(IB)/KASQ(Q)/Kuroda(RY)
27. [TO LOVE Ru Darkness] Shirokuro(CH)/Derun(YU)/Olga(YU)/L(KE)/Atsushi(YU)
28. [K.O Family] Pierrot(RE)/Kokujin(DU)/Yakkun(YU)/Ochibi(YU)/Tokura(YA)
29. [Jiendo of 3rd Strike] Vanao(RY)/Pierre(UR)/Magi(CH)/AFM(CH)/Akita(KE)
30. [Sonna mitsu ni Tsurareru kuma-] Makeinu(Q)/Kuma(AL)/Meganesuki(AL)/Kanbara(TW)/Tsubaki(UR)
31. [VICE CITY] Ryan(CH)/JP ‘pherai'(GO)/Ken I.(MA)/Dankah(MA)/Ichi(KE)
32. [Koriyama-zei] Terunosuke(AL)/Ramon(HU)/Kitagawa(DU)/Akitarou(MA)/Death Yona(UR)
33. [(゚Д゚)Fakisamiyou] Ibuki12(IB)/Eriho(HU)/ray(YA)/Aoyan(YA)/?(CH)
34. [God Loves Mont Blanc] dirty♪(OR)/Nights(YU)/Namijin(RY)/Tama(OR)/Aruka(IB)
35. [Fukuda’s Parents] dochibi(CH)/Suzuki(KE)/Fukuda(RY)/Jasmine(KE)/Ebimayo(MA)
36. [Shibuya Champion Force] Keeper(KE)/Issei(YU)/Mimic(MA)/Misawa(KE)/Inaashu(MA)
37. [Janken Spark Force] Edo(UR)/A-JI(YA)/Atarime(DU)/Fugu(OR)/KEE(AL)
38. [Hagure Dougi] Konitan(NE)/Nekomanma(RY)/Ootori(MA)/Jirou(GO)/Georgia(KE)
39. Last chance team

Schedule

Both tournaments share the same basic structure.

8:30 PM EST, 5:30 PM PST – Preliminaries (Blocks 1-5)
10:00 PM EST, 7:00 PM PST – Preliminaries (Blocks 6-9)
11:30 PM EST, 8:30 PM PST – Preliminaries (Blocks 10-13)
1:00 AM, 10:00 PM PST – Playoff tournament
3:00 AM, 12:00 AM PST – Finals tournament

Results

Street Fighter III 3rd Strike

The 11th Cooperation Cup 2013

1. Kaette Kita Urawa Bulls – Sugiyama (Necro), Koushun (Chun-Li), Roshihikari (Yang), RX (Urien), Pistachio (Twelve)
2. God Powers Boss with Mimo Dare – Boss (Yun), Rikimaru (Chun-Li), Haitani (Makoto), Mimora (Makoto), Tominaga (Makoto)
3. K.O Family – Seimitsushin Pierrot (Remy), Kokujin (Dudley), Yakkun (Yun), Ochibi (Yun), Tokura (Yang)
3. Death Machine – MOV (Chun-Li), Wantaaren (Yang), Killer Machine (Chun-Li), Moto (Yun), Nakamura (Dudley)
5. Chou Seimitsugumi – Seimitsushin Sei-kun (Remy), Nuki (Chun-Li), Genki (Alex), Kuni (Ryu), Meitantei Taihei (Urien)
5. It’s show times – SHO (Yun), Iyan (Yang), Sakurada (Alex), Model (Chun-Li), Zabi (Gouki)
5. Houtenbu no Jin – Shie (Ken), Shoutarou (Ken), Chance (Makoto), Matsushita (Ibuki), Loli (Dudley)
5. Sugoude – Hiro-chan (Oro), Yuki Otoko (Gouki), Shikarobin (Remy), Yoiyami (Ibuki), Masa (Q)
9. Kyushu Men ~Daga Shikashi!~ – Ushi!? (Yun), RB (Urien), Koupun. (Ibuki), KASQ (Q), Kuroda (Ryu)
9. BM Jirou ~Tougeki 2009&12~ – Y・S・B (Hugo), TM (Q), Ruu (Ryu), Zonex (Alex), Kaeru (Dudley)
9. TO LOVERu Darkness – Shirokuro (Chun-Li) Derun♪ (Yun), Olga (Yun), L (Ken), Atsushi (Ibuki)
9. Hagure Dougi – Koni-tan (Necro), Manma (Ryu), Ootori (Makoto), Jirou (Gouki), Georgia (Ken)
9. Shibuya Chinpan-zei – Keeper (Ken), Issei (Yun), Mimmick (Makoto), Misawa (Ken), Inaashu (Makoto)
9. Sasuga ni! – Chako (Urien), Ebara (Hugo), Nisu (Ken), Mochi (Chun-Li), Yomoda (Dudley)
9. Date na F1R – Dance (Ryu), Gesuyarou (Ken), Bagoon (Yun), Usotsuki (Urien), Niku (Necro)
9. Ama no Murakuro – Raoh (Chun-Li), Mester (Yun), Matsuken (Ken), Match (Gouki), Higa (Ibuki)

Grand Finals

Kaette Kita Urawa Bulls vs. God Powers Boss with Mimo Dare – 5-4

Pistachio (Twelve) vs. Mimora (Makoto)
Koushun (Chun-Li) vs. Mimora (Makoto)
RX (Urien) vs. Mimora (Makoto)
RX (Urien) vs. Tominaga (Makoto)
RX (Urien) vs. Haitani (Makoto)
RX (Urien) vs. Boss (Yun)
RX (Urien) vs. Rikimaru (Chun-Li)
Sugiyama (Necro) vs. Rikimaru (Chun-Li)
Roshihikari (Yang) vs. Rikimaru (Chun-Li)

Semi-finals

K.O Family vs. Gods Powers Boss with Mimo Dare – 4-5

Seimitsushin Pierrot (Remy) vs. Mimora (Makoto)
Seimitsushin Pierrot (Remy) vs. Boss (Yun)
Kokujin (Dudley) vs. Boss (Yun)
Kokujin (Dudley) vs. Haitani (Makoto)
Yakkun (Yun) vs. Haitani (Makoto)
Tokura (Yang) vs. Haitani (Makoto)
Tokura (Yang) vs. Tominaga (Makoto)
Tokura (Yang) vs. Rikimaru (Chun-Li)
Ochibi (Yun) vs. Rikimaru (Chun-Li)

Kaette Kita Urawa Bulls vs. Death Machine – 5-2

Pistachio (Twelve) vs. Moto (Yun)
Roshihikari (Yang) vs. Moto (Yun)
Roshihikari (Yang) vs. Nakamura (Dudley)
Roshihikari (Yang) vs. Killer Machine (Chun-Li)
Roshihikari (Yang) vs. Wantaaren (Yang)
Roshihikari (Yang) vs. MOV (Chun-Li)
Koushun (Chun-Li) vs. MOV (Chun-Li)

Top 8

Chou Seimitsugumi vs. K.O Family – 4-5

Taihei (Urien) vs. Tokura (Yang)
Taihei (Urien) vs. Kokujin (Dudley)
Kuni (Ryu) vs. Kokujin (Dudley)
Kuni (Ryu) vs. Yakkun (Yun)
Genki (Alex) vs. Yakkun (Yun)
Seimitsushin Sei-kun (Remy) vs. Yakkun (Yun)
Nuki (Chun-Li) vs. Yakkun (Yun)
Nuki (Chun-Li) vs. Seimitsushin Pierrot (Remy)
Nuki (Chun-Li) vs. Ochibi (Yun)

It’s show times vs. God Power Boss with Mimo Dare – off-stream

Houtenbu no Jin vs. Death Machine – off-stream

Kaette Kita Urawa Bulls vs. Sugoude – off-stream

Top 16

Kyushu Men ~Daga Shikashi!~ vs. K.O Family – 3-5

KASQ (Q) vs. Tokura (Yang)
RB (Urien) vs. Tokura (Yang)
RB (Urien) vs. Kokujin (Dudley)
Koupun (Ibuki) vs. Kokujin (Dudley)
Koupun (Ibuki) vs. Seimitsushin Pierrot (Remy)
Ushi!? (Yun) vs. Seimitsushin Pierrot (Remy)
Kuroda (Ryu) vs. Seimitsushin Pierrot (Remy)
Kuroda (Ryu) vs. Yakkun (Yun)

Chou Seimitsugumi vs. BM Jirou ~Tougeki 2009&12~ – off-stream

It’s show times vs. TO LOVERu Darkness – 5-4

Partial match
Iyan (Yang) 4th vs. Shirokuro (Chun-Li) 5th
SHO (Yun) vs. Shirokuro (Chun-Li)

God Power Boss with Mimo Dare vs. Hagure Dougi – off-stream

Datena F1R vs. Kaette Kita Urawa Bulls – 3-5

Niku (Necro) vs. Pistaschio (Twelve)
Niku (Necro) vs. Roshihikari (Yang)
Usotsuki (Urien) vs. Roshihikari (Yang)
Gesuyarou (Ken) vs. Roshihikari (Yang)
Gesuyarou (Ken) vs. Sugiyama (Necro)
Bagoon (Yun) vs. Sugiyama (Necro)
Bagoon (Yun) vs. RX (Urien)
Dance (Ryu) vs. RX (Urien)

Houtenbu no Jin vs. Shibuya Chinpan-zei – off-stream

Death Machine vs. Sasuga ni! – 5-3

Partial match
Nakamura (Dudley) 4th vs. Yomoda (Dudley) 5th

Ama no Murakuro vs. Sugoude – off-stream

 

Pre-Cooperation Cup Same Character x5 5on5 Team Battle

1. King Ghidorah (Chun-Li) – Nuki, Rikimaru, MOV
2. Yun 5 (Yun) – Mester, SHO, Ushi!?, Shinobu, Bagoon
3. Chiiki Boueigun (Yun) – Moto, Ochibi, Kowappa, Nitto, Yakkun
3. Kuroobi (Makoto) – Boss, Chance, Haitani, Mimora, Tominaga
5. Pizza Beast Gundan (Dudley) – Nakamura, Kokujin, Loli, Yomoda, d
5. Crazy Taxi (Yang) – Furo, Roshihikari, Kei, Wantaaren
5. IBK5 (Ibuki) – Higa, RED, Koupun, Matsushita, Atsushi
5. Necro 5 (Necro) – Tamu, Ikeyama, Koni-tan, Uni, Sugiyama
9. Yamata no Orochi (Chun-Li) – Koushun, AFM, Killer Machine, Shimanta, Ryan
9. Hugo 5 ~Tozan Press~ (Hugo) – Tozanka Y・S・B, Eriho, Kaku, Mati, Ohno
9. Butsumetsu Busters (Alex) – Kamitatsu, Tana Pro, Chatarou, Chelsea, Hiro-chan
9. Number One Gouki (Gouki) – Uraken, Yuki Otoko, Match, Zabi, Jirou
9. Fuurinkazan (Ryu) – Kuni, Grand Zero Vanao, Ruu, Neko Manma, Namijin
9. Gokentei (Ken) – Shie, Matsuken, Shoutarou, Kitagawa, Gesuyarou
9. Hydra (Chun-Li) – Raoh, Izumi, Shirokuro, Maggy, Mochi
9. Goshiki Kotan (Urien) – Chako., RB, Aoi, NEET, Edo

Grand Finals

Yun 5 (Yun) vs. King Ghidorah (Chun-Li) – 1-5

Shinobu vs. Nuki
Bagoon vs. Nuki
Ushi!? vs. Nuki
Ushi!? vs. Rikimaru
SHO vs. Rikimaru
Mester vs. Rikimaru

Semi-finals

Chiiki Boueigun (Yun) vs. King Ghidorah (Chun-Li) – 1-5

Kowappa vs. MOV
Moto vs. MOV
Ochibi vs. MOV
Yakkun vs. MOV
Nitto vs. MOV
Nitto vs. Nuki

Yun 5 (Yun) vs. Kuroobi (Makoto) – 5-3

Shinobu vs. Chance
Shinobu vs. Tominaga
Bagoon vs. Tominaga
SHO vs. Tominaga
SHO vs. Boss
SHO vs. Haitani
SHO vs. Mimora
Ushi!? vs. Mimora

 Top 8

Pizza Beast Gundan (Dudley) vs. King Ghidorah (Chun-Li) – 0-5

Kokujin vs. Nuki
d vs. Nuki
Loli vs. Nuki
Yomoda vs. Nuki
Nakamura vs. Nuki

Crazy Taxi (Yang) vs. Chiiki Boueigun (Yun) – 3-4

Partial match
Kei 3rd vs. Nitto 4th
Wataaren vs. Nitto

IBK5 (Ibuki) vs. Kuroobi (Makoto) – 1-5

RED vs. Tominaga
Atsushi vs. Tominaga
Atsushi vs. Boss
Koupun vs. Boss
Higa vs. Boss
Matsushita vs. Boss

Necro 5 (Necro) vs. Yun 5 (Yun) – 4-5

Partial match
Ikeyama 4th vs. SHO 2nd
Koni-tan vs. SHO
Koni-tan vs. Mester
Koni-tan vs. Bagoon
Koni-tan vs. Ushi!?

 Top 16

Yamata no Orochi (Chun-Li) vs. Crazy Taxi (Yang)off-stream

Chiiki Boueigun (Yun) vs. Hugo 5 ~Tozan Press~ (Hugo) – 5-2

Partial Match
Kaku 4th vs. Ochibi 2nd
Tozanka Y・S・B vs. Ochibi
Tozanka Y・S・B vs. Kowappa

Butsumetsu Busters (Alex) vs. Pizza Beast Gundan (Dudley)off-stream

King Ghidorah (Chun-Li) vs. Number One Gouki (Gouki) – 5-1

Nuki vs. Zabi
Nuki vs. Yuki Otoko
Rikimaru vs. Yuki Otoko
Rikimaru vs. Uraken
Rikimaru vs. Jirou
Rikimaru vs. Match

Fuurinkazan (Ryu) vs. IBK5 (Ibuki)off-stream

Gokentei (Ken) vs. Kuroobi (Makoto) – 4-5

Shoutarou vs. Chance
Shoutarou vs. Tominaga
Matsuken vs. Tominaga
Matsuken vs. Boss
Matsuken vs. Mimora
Matsuken vs. Haitani
Gesuyarou vs. Haitani
Kitagawa vs. Haitani
Shie vs. Haitani

Hyudora (Chun-Li) vs. Necro 5 (Necro) – 3-5

Partial match
Izumi 4th vs. Tamu 4th
Raoh vs. Tamu

Goshiki Kontan (Urien) vs. Yun 5 (Yun)off-stream

Sources: Cooperation Cup, name translations by hismit

  • http://www.facebook.com/profile.php?id=1298498818 Isaias Arguello

    I think you got the eastern and pacific timezones backwards. can’t wait!

  • Infil

    8. [Chun-Li] Nuki/Rikimaru/MOV

    This team doesn’t even need 5 members to win.

  • Infil

    8. [Chun-Li] Nuki/Rikimaru/MOV

    This team doesn’t even need 5 members to win.

  • PringerX

    Thank you for the EST and PST times <3

  • Neiman Moore

    We in there! 3rd Strike!!!!!!

  • hismit

    Only first day and stream already reached 42k live viewers just in group stages. SICK!

  • Shane Guidaboni

    That Makoto team. Boss/Chance/Haitani/Mimora/Tominaga

  • hismit

     Final 16 of Pre-Coop Cup about to start. Reach 91k live viewers now. Hope it can break 100k when main tournament start tomorrow!

  • hismit

    Pre-Coop Cup top 8:
    1.[Chun-Li] Nuki/Rikimaru/MOV
    2.[Yun] Mester/SHO/Ushi!?/Shinobu/Bagoon
    3.[Yun] Moto/Ochibi/Kowappa/Nitto/Yakkun
    3.[Makoto] Boss/Chance/Haitani/Mimora/Tominaga
    5.[Yang] Furo/Roshihikari/Kei/Wantaaren
    5.[Dudley] Nakamura/Kokujin/Loli/Yomoda/d
    5.[Ibuki] Higa/RED/Koupun/Matsushita/Atsushi
    5.[Necro] Tamu/Ikeyama/Konitan/Uni/Sugiyama

    Reached 150k viewers at final which is sweet!

  • http://www.facebook.com/david.godin.399 David Godin

    Priority seating is ridiculous…

  • Dave

    Is there a backup stream out there for us non-premium members? 

    • hismit

       Premium ticket only costs $6.

      • Dave

         You’re not helping here. lol.

  • http://profiles.google.com/arlieth Thomas Shin

    Correction: The Twelve player is not “Pistachio”, it is specifically “Bistachio”. I have no idea why, but this was confirmed to me by a friend of theirs.

    • hismit

       My bad. Thanks for the correction :)

  • hismit

    RXXXXXXXXXXXX

  • http://www.friv4you.com/ Friv

    persie wear 20 as the league’s 20th PL MU!! Sir then that =)

    • http://twitter.com/LucasBierman1 LucasBierman

      …..——goo.gl/bZnwl      (Click on Home)   

  • http://twitter.com/LucasBierman1 LucasBierman

    what Randall implied I’m surprised that a mom able to make $4758 in a few weeks on the cnetwork.